16.12.2019 07:46:59
Nawigacja
Talismanus Maximus raz jeszcze!
W trakcie owego Eventu, drop wszystkich talizmanów (małych, dużych oraz wielkich) zostanie zwiększony o 2-3 razy, w zależności od lokacji. Event działa na każdej lokacji i na każdym poziomie trudności.

Talismanus Maximus potrwa od 15 do 22 kwietnia.

Następny Event to niespodzianka.

Więcej informacji w tym temacie.

Dobrych dropów!
Nowy Event - Inkantacje Izuala
Studiując starożytne księgi i manuskrypty, przeciętnej siły demon pozyskał wiedzę pozwalającą mu wynieść swą potęgę na przerażający poziom, zaś odludne położenie jego siedziby ułatwiło zatajenie jego zamiarów przed sługami jasności.
Zwodząc anioła Izuala, i pętając jego duszę nowo poznanymi inkantacjami, wchłonął znaczą część jego energii, a dzięki dokonaniu rytuału w określonej fazie księżyca, dodatkowo wzmocnił jego oddziaływanie. Następnie użył części wyzwolonej mocy, aby wzmocnić i pomnożyć swoje sługi. Teraz kończy zbieranie swoich sił, i coraz otwarciej przygotowuje się do szturmu na Fortecę Pandemonium. Czy odnajdą się prawi bohaterowie, chętni i zdolni do pokonania go i uchronienia twierdzy przed zagładą? Czy uda im się przedrzeć przez hordy sług, a na koniec pokonać potężnego demona? Czy też może polegną w tym wyzwaniu, a świat stanie na krawędzi zagłady?

Zmiany:
- a85 i bosspacki x5 na równinie rozpaczy (bez zwiększonej ilości mobów),
- Izual o mocy Uber Izuala, dropiący zawsze 3 przedmioty rare.

Event potrwa od 8 - 15 kwietnia.

Więcej informacji w tym temacie.

Życzymy dobrych dropów!
Powrót Epoki Lodowcowej!
Event obejmuje Kryształowe Przejście, Lodowcowy Trakt oraz Drogę Starożytnych(wszystkie wraz z lokacjami znajdującymi się pod nimi).
Lista zmian:
- Kryształowe Przejście i Zamarznięta Rzeka to area 85 (Brak większej ilości potworów żeby nie utrudniać questa);
- Lodowcowy Trakt i Droga Starożytnych więcej potworów i area 85;
- Fragmentstein ma drop Andy kosz;
- Kościozłam ma drop Andy hell;
- Szczerbiciel ma drop Mefa hell.

Dla niewtajemniczonych:

Fragmenstein jest na Zamarzniętej Rzece obok więzienia Anyi.
Kościozłam na lodowym trakcie obok magicznej skrzyni.
Szczerbiciel w Lodowej Piwnicy, także obok magicznej skrzyni.

Więcej informacji w tym temacie.

Epoka Lodowcowa potrwa do poniedziałku.
Następny Event to niespodzianka ;-)
Nowy Event - Drobiazgi Jerhyna
Właśnie zakończył się Event Grotołaza. Rozpoczyna się Event Drobiazgi Jerhyna.

Będzie to Event charakterystyczny, gdyż w Haremie i Pałacowych Piwnicach, potwory będą wyrzucać tylko przedmioty które w ekwipunku zajmują jedną kratkę. Wyjątkiem jest Ognistooki (potwór w Pałacowych Piwnicach - Poziom 3) - będzie miał drop taki jak Pindel (Pryszczoskór).
Ilość potworów została zwiększona dwukrotnie, a ich poziom został zwiększony do 85 ;)

Przedłużyliśmy również Tydzień Chaosu ;-)

Więcej informacji w tym temacie.

Powodzenia!
Wesołych Świąt!


Jaj przepięknie malowanych,
Świąt wesołych, roześmianych,
Berów, Jahów, runek Lo,
W życiu więcej trololo,
Dobrych dropów na ekranie,
Zero dedów na śniadanie,
Więcej expa w całym życiu,
Bez ondali i annisiów,
W poniedziałek kubeł wody,
Szczęścia, zdrowia oraz zgody

Życzy: Administracja, oraz Zasłużeni :)
Event Grotołaza raz jeszcze!

Właśnie zakończył się Event Faraona, natomiast rozpoczyna się znany i lubiany Event Grotołaza. Event potrwa od 25 marca do 1 kwietnia. Podczas "Grotołaza", we wszystkich jaskiniach w akcie I będzie 3 krotnie więcej potworów i będą miały poziom 85. Jak pewnie większość z Was wie, oznacza to że będzie mógł wypaść tam każdy przedmiot, oraz potwory będą dawać więcej doświadczenia. Dodatkowo Gorejący Trup (w Siedlisku Zła) będzie miał drop Nihlathaka (z kluczem), natomiast Zimny Kruk (Jama -> jaskinia na Zimnej Równinie) będzie miał drop Andariel (Z Piekła). Tak jak i tydzień temu, tak i teraz mamy coś dla graczy CL. Oprócz Tygodnia Chaosu, w którym tym razem potwory w CS (Sanktuarium Chaosu) na Piekle, będą miały poziom 90, a Diablo będzie miał poziom 99 ;-) Dodatkowo, od tej pory gracze trybu Classic będą mogli robić w koste Horadrimów TOKENY (Znak Rozgrzeszenia). Następny Event to Niespodzianka, więc dopiero za tydzień się dowiecie więcej ;-) Więcej informacji w tym temacie. Powodzenia i dobrych dropów!

Eventa Faraona raz jeszcze!
Właśnie zakończył się Event Jubilera, a rozpocznie się Event Faraona.

Podczas trwania tego Eventu, wszystkie grobowce Tal Rasha (tzw. Tomby) na będą miały 85alvl, co w przełożeniu na nasz język oznacza iż potwory będą nieco silniejsza oraz będą dawać nieco więcej doświadczenia. Wiążę się również z tym fakt, że będzie tam mógł wypaść każdy przedmiot i każda runa (oczywiście nie oznacza to, że akurat tak będzie ;)) By jeszcze bardziej uprzyjemnić Wam rozgrywkę, zwiększyliśmy ilość potworów 2,5 krotnie. Duriel ma drop Baala.

Ponad to mamy coś dla graczy Trybu Classic... Tydzień Chaosu.

W Sanktuarium Chaosu (CS) wszystkie potworki będą miały 85lvl (Diablo będzie miał 90 lvl). Oznacza to, że będą mogły obdarować Was lepszymi przedmiotami i dadzą Wam więcej doświadczenia.
Następnie zostanie włączony Event Grotołaza.

Więcej informacji w tym temacie.

Pozostaje mi tylko zaprosić Was do walki z siłami zła!

Dobrych dropów!
Event Jubilera raz jeszcze!
Właśnie zakończył się Event Horkera, a rozpoczyna się znany Wam Event Jubilera. Podczas tego Eventu, zamiast kamyków bez skazy, będą wypadać doskonałe kamienie ;) Jubiler potrwa od 11 do 18 marca. Następnie, zostanie wrzucony Event Faraona. Więcej informacji w tym temacie.
Event Horkera raz jeszcze!
Z dniem dzisiejszym kończy się Event Rzeźnika, a rozpoczyna się znany Wam Event Horkera.

Zmiany:
- Wszyscy kupcy na piekle zapłacą godziwe pieniądze za znalezione przez Was łupy - przedmioty będzie można sprzedać nawet za 50000.
- Szansa na lepsze przedmioty z hazardu zostanie zwiększona - 18% na rare, 0.1% na setowe i 0,1% na unikaty zamiast standardowych 10%/0.07%/0.02%.
- Wysoka rada i bossowie aktowi będą wyrzucać 2,5 x więcej złota.

Następnie zostanie włączony Event Jubilera.

Więcej informacji w tym temacie.
Facebook - Polub Nas !
Copyright © 2010 - 2016 Imperium Diablo